Navigācija
Your Cart

Olīveļļas

Olīveļļas

100% dabīgs produkts

Pirmā, aukstā spieduma olīveļļa ir "šķidrais zelts". Zinātāji to ielej apakštase, iemērc maizes gabaliņus un izbauda garšu.

Katrā virtuvē jābūt diviem, vēlams, trīs veidiem olīveļļas. Salātiem labāk pataupīt Extra Virgen eļļu. Cepšanai, sautēšanai - iesakām izmantot rafinētu eļļu. 

Extra virgin olive oil (EVOO) vai spāņu valodā “Aceite de Oliva Extra Virgen” – tikai šis uzraksts ir garants, ka olīveļļai ir augsta kvalitāte. 
EVOO –  nozīmē, ka eļļa tiek iegūta no olīvām ar mehāniskiem līdzekļiem un netiek pielietotas nekādas ķīmiskās piedevas. Ja nosaukumā Extra virgin olive oil (Aceite de Oliva Extra Virgen) ražotājs izmaina kaut vienu vārdu – olīveļļas kvalitāte arī mainās un ne uz labo pusi. Neļaujiet sevi maldināt! 
Galvenā tādas olīveļļas priekšrocība, ka saglabājušies visi veselīgie tauki un vitamīni. 

Kas ir “zaļā eļļa”?

To gatavo no vēl nenobriedušām olīvām, kuras mēs saucam par zaļajām olīvām, kas novāktas oktobrī. Nezaļās eļļas izgatavo no olīvām, kas novāktas no decembra līdz janvārim

Kas ir nefiltrēta eļļa?

Nefiltrētā eļļa ir eļļa, kura ir duļķaināka pēc skata, tai ir izteiktāka garša kā filtrētai un aromātus var labāk novērtēt. Zaļās eļļas parasti nefiltrē, lai saglabātu visas to īpašības.


Pie mums Jūs varat iegādāties augstas kvalitātes olīveļļu. Paņemiet dažādus izlejamās olīveļļas veidus, nogaršojiet un sameklējiet tieši Jums piemērotāko  variantu. Svarīga loma ir olīvu šķirnei no kā tiek izgatavota olīveļļa. Olīvu šķirne ietekmē  garšu, aromātu un rūgtumu. 

Jauktajā olīveļļā sīki sagrieziet jebkurus zaļumus pēc Jūsu gaumes. Gatavu maisījumu ielejiet formiņās un ielieciet saldētavā, iegūstot olīveļļu ar garšaugiem, ko Jūs varēsiet pievienot katram ēdienam.

Sarīkojiet sev gastronomiskus spāņu svētkus – paņemiet laba vīna glāzi, sieru Manchego, nedaudz hamona, olīvas un apceptos krāsnī maizes gabaliņus, kas apziesti ar olīveļļu. 

Izmantojot šo eļļu, jūs varat pievienot patīkamu ugunīgu noti katram ēdienam.Čili eļļu pievieno salātiem, gaļas, zivju, makaronu un rīsu ēdieniem. Tas piešķir īpašu garšu picai, makaroniem un risotto.Sastāvs: Augstākā labuma olīveļļa( 99.1%), čilli pipari (0.9%).Glabāt sausā un vēsā vietā un sargāt ..
8.60€
Bez PVN:7.11€
Sastāvdaļas: neapstrādāta augstākā labuma Extra Virgen olīveļļa iegūta no Arbequina olīvām ar auksto presēšanu”. Produkta uzturvērtība 100g: enerģētiskā vērtība 828kcal/3404kJ;tauku saturs 92g, tostarp piesātinātās taukskābes 13g, polinepiesātinātās taukskābes 7g,  mononepiesātinātās taukskābes..
8.60€
Bez PVN:7.11€
Lai radītu līdzsvarotu garšu un aromātu, šīs eļļas ražošanā tika sajauktas divas olīvu šķirnes. Rezultāts ir neticami plūstoša eļļa ar bagātīgu garšu. Izmanto salātu, desertu, tapas un mērču pagatavošanai.Tumša stikla pudele aizsargā olīveļļu no ārējo faktoru kaitīgās ietekmes.Sastāvdaļas: augstākās..
8.60€
Bez PVN:7.11€
Olīveļļa un baziliks ir viena no labākajām kombinācijām, lai ēdienam piešķirtu Vidusjūras pieskārienu. Eļļa ir piemērota dārzeņu salātiem, sautējumiem, zupām, mērcēm un pastām. Lieliski sader arī ar mocarellu, ceptiem kartupeļiem un grilētām zivīm.Sastāvdaļas: augstākā labuma olīveļļa Extra Virgin (..
11.50€
Bez PVN:9.50€
Sastāvdaļas: neapstrādāta augstākā labuma Extra Virgen olīveļļa iegūta no Arbequina olīvām ar auksto presēšanu”.Produkta uzturvērtība 100g: enerģētiskā vērtība 828kcal/3404kJ;tauku saturs 92g, tostarp piesātinātās taukskābes 13g, polinepiesātinātās taukskābes 7g,  mononepiesātinātās taukskābes ..
12.80€
Bez PVN:10.58€
100% Vidusjūras ORGANIC Extra Virgin olīveļļa ir vairāku sertificētu bioloģiski audzētu olīvu šķirņu maisījums.Olīvu novākšanai netiek izmantots mehānisks process, tās savāc manuāli un transportē uz dzirnavām. Pēc aukstās ekstrakcijas procesa eļļu uzglabā modificētas atmosfēras tvertnēs.Šo neapstrād..
14.90€
Bez PVN:12.31€
100% Vidusjūras ORGANIC Extra Virgin olīveļļa ir vairāku sertificētu bioloģiski audzētu olīvu šķirņu maisījums.Olīvu novākšanai netiek izmantots mehānisks process, tās savāc manuāli un transportē uz dzirnavām. Pēc aukstās ekstrakcijas procesa eļļu uzglabā modificētas atmosfēras tvertnēs.Šo neapstrād..
17.50€
Bez PVN:14.46€
Sastāvdaļas: Superior kategorijas neapstrādāta augstākā labuma Extra Virgen olīveļļa iegūta ar„auksto presēšanu”.Produkta uzturvērtība 100g: enerģētiskā vērtība 3766kJ/900Kcal;tauku saturs 92g, tostarp piesātinātās taukskābes 15g, polinepiesātinātās taukskābes 7g, mononepiesātinātās taukskābes 70g,o..
20.90€
Bez PVN:17.27€
Parādīt 1 līdz 8 no 8 (lapuses: 1)