Navigācija
Your Cart

Sangrija

Sangrija

Sangria ir viena no pirmajām asociācijām, kas cilvēkiem rodas, pieminot Spāniju. Atsvaidzinošs dzēriens - sniegs jums vasaras vēsuma sajūtu. Sangria spāņu valodā nozīmē - "vērša asinis". Šis dzēriens ar zemu alkohola saturu kopā ar hamonu vai paelju ir īsta Pireneju gastronomijas vizītkarte. Parasti sastāv no sarkanvīna vai baltvīna, dabīgas sulas, augļiem un garšvielām, mēdz pievienot arī citus alkoholiskos dzērienus. Katra spāņu mājsaimniece stingri glabā ģimenes recepti augļu vīna (sangrijas) pagatavošanai. Tajā pašā laikā fantāzija šī kokteiļa gatavošanā ir tikai apsveicama. Tāpēc vīna dzērienam sangria nav noteiktas garšas.

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS IR AIZLIEGTS PĀRDOT, IEGĀDĀTIES UN NODOT NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM! IR AIZLIEGTS PIEGĀDĀT (IZSNIEGT) ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS NO PULKSTEN 22:00 LĪDZ 8:00!Sangrija ražota no Tempranillo baltvīna, dabīgas apelsīnu un citronu sulas, ar kanēļa,c..
9.90€
Bez PVN:8.18€
ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS IR AIZLIEGTS PĀRDOT, IEGĀDĀTIES UN NODOT NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM! IR AIZLIEGTS PIEGĀDĀT (IZSNIEGT) ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS NO PULKSTEN 22:00 LĪDZ 8:00!Sarkanvīns ražots no Tempranilla sarkanā vīna, dabīgās apelsīnu un citronu sulas, kam p..
9.90€
Bez PVN:8.18€
ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS IR AIZLIEGTS PĀRDOT, IEGĀDĀTIES UN NODOT NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM! IR AIZLIEGTS PIEGĀDĀT (IZSNIEGT) ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS NO PULKSTEN 22:00 LĪDZ 8:00!Veids: salds sarkanvīns, 9%Vīnogu šķirnes: 100% CuveeReģions: CatalunaPasniegšana: t°C ..
13.00€
Bez PVN:10.74€
ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS IR AIZLIEGTS PĀRDOT, IEGĀDĀTIES UN NODOT NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM! IR AIZLIEGTS PIEGĀDĀT (IZSNIEGT) ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS NO PULKSTEN 22:00 LĪDZ 8:00!Veids: salds sarkanvīns, 13.5%Vīnogu šķirnes: 100% CuveeReģions: CatalunaPasniegšana: t..
15.90€
Bez PVN:13.14€
Parādīt 1 līdz 4 no 4 (lapuses: 1)