Navigācija
Your Cart

Sarkanvīni

Sarkanvīni
Spānija ir trešā pasaules lielākā vīna ražotājvalsts, tās vīni ir pazīstami ar izcilu garšu un kvalitāti. Katrā ģeogrāfiskajā vietā ir ļoti atšķirīgs klimats, kā rezultātā sanāk ļoti atšķirīgi vīni. Spānijas vīna tradīcijas ir vairāk kā 5000 gadus senas. Spānijā ir vairāk kā 40 vīna ražošanas reģionu, kuru kvalitāti kontrolē valsts institūcijas.
Spānija ražo dažādu veidu vīnus, bet galvenais, protams, ir sarkanais – tās gods, lepnums un vizītkarte. Sarkanvīni ir sausi, pussausi, pussaldi, saldi un stiprināti. Spānijas sarkanvīniem ir patīkams aromāts, labs piesātinājums un ozola garšas nianses. Populārākās vīnogu šķirnes – Tempranillo, Garnacha, Mazuelo, Graciano. Visiecienītākie sarkanvīni tiek ražoti reģionā Rioja. Sava individualitāte un slava ir sarkanvīniem arī no citiem Spānijas reģioniem, starp tiem populārākie ir Katalonija, Priorat, Jumilla, Ribera del Duero, Navarra, Rueda, Aragon. 
Lai radītu sarkanvīnu, tiek izmantota tumšo vīnogu sula un fermentācijas process norit ar ogu miziņām.
Sausā vīnā – cukura saturs ir minimāls - mazāk par 0,3% un alkohola saturs 9-15%;
pussausā vīnā – cukura saturs 0,5-3%, alkohola saturs 9-15%;
pussaldā vīnā – cukura saturs 3-8%, alkohola saturs 9-15%;
saldie vīni – atšķiras no deserta vīniem ar cukura saturu, kas mazāks par 8-10% (maksimālais pieļaujamais cukura saturs ir 20%), alkohola saturs 9-15%.
Stiprināts vīns – veidots, fermentācijas perioda laikā vīnam pievienojot vīna spirtu vai brendiju. Alkohola saturs šajos vīnos svārstās no 15-25%.
Augstāks rādītājs (līdz 35% cukura) ir tikai liķiera baltvīniem un sarkanvīniem, kas ietilpst uzlaboto dzērienu grupā.

Spāņu sarkanvīna kvalitātes kritēriji un etiķetes atšifrējums:
Vino de Mesa – galda vīns. Tā ir viszemākā kvalitātes kategorija. Vīni var tikt radīti apvienojot dažādu reģiona vīnus, kuri netiek pakļauti īpašai kontrolei.
Vino de la Tierra – vietējais vīns. Šis ir tāds pats kā galda vīns, taču šīs kategorijas vīni tiek radīti kādā konkrētā, ierobežotā vietā. Var tikt piemērota neliela kvalitātes pārbaude.
Denominacion de Origen (D.O.) – šis saīsinājums norāda uz to, ka vīna kvalitāti kontrolē valsts institūcijas. Vīni ar šādu apzīmējumu liecina par augstu kvalitāti, jo vīnogas tiek audzētas tikai atzītos vīnogu dārzos un vīnam, atkarībā no reģionālajām īpatnībām, tiek noteikti krāsas, aromāta un garšas kritēriji.
Denominacion de Origen Calificada (D.O.C.) – visaugstākās kvalitātes vīns spāņu kvalitātes hierarhijā, tiek attiecināms tikai uz Rioja un Priorat reģionā ražotajiem vīniem. Saīsinājums norāda uz to, ka vīna kvalitāti kontrolē valsts institūcijas un garantē šī vīna augsto kvalitāti. Lai saņemtu šo statusu vīnam ir jāiziet ļoti stingra kvalitātes pārbaude.
Joven – jauns vīns, izturēts mazāk kā 2 gadus. Šī uzraksta uz etiķetes var arī nebūt.
Crianza – šis vīns tiek izturēts vismaz 2 gadus no tiem vismaz 1 gadu koka mucās.
Reserva - vīns tiek izturēts koka mucās 1 gadu un pēc tam vismaz 2 gadus pudelēs.
Gran reserva - šis vīns tiek izturēts koka mucās 2 gadus un pēc tam vismaz 3 gadus pudelēs.
Anejo – vīns izturēts ne mazāk kā 3 gadus.
Tinto – sarkanvīns.
Seco – sauss.
Semi-Seco – pus sauss.
Semi - Dulce – pussalds.
Dulce – salds.

Izgatavots no Tempranillo un Garnacha vīnogu šķirnēm. Vīnogas no vairāk nekā 25 gadus veciem vīnogulājiem. Galda vīns tiek izturēts 6 mēnešus franču un amerikāņu ozolkoka mucās. Ļoti intensīvs sarkano augļu (zemeņu un aveņu) un lakricas aromāts. Zīdaini gluds vīns ar gatavo augļu garšu un ar smalku ..
9.50€
Bez PVN:7.85€
Izgatavots no Garnacha un Syrah vīnogu šķirnēm. Vīnogas no vairāk nekā 40 gadus veciem vīnogulājiem, novāktas ar rokām oktobra 1. nedēļā. Pagatavošana notiek neatkarīgi no vīnogu šķirnes, dažādu vīnu sajaukšana notiek tikai pēc pirmās nostādināšanas. Vīns ar augļu aromātu, kas raksturo vīnogu šķirne..
10.50€
Bez PVN:8.68€
Veids: Sauss sarkanvīns, 13.5% Vīnogu šķirnes: 75% Garnacha, 25% Tempranillo Apraksts: Vīns izturēts 3 mēnešus amerikāņu ozolkoka mu-cās, pēc tam pudelēs. Piemīt sarežģīts aromāts ar augļu nian-sēm un mīkstu, labi strukturētu garšu, un ilgu pēcgaršu. Ie-teicams pasniegt pie t°C 18-20, pie ..
10.60€
Bez PVN:8.76€
Veids: sauss sarkanvīns.Izgatavots no Garnacha vīnogu šķirnēm. Vīnogas no vairāk nekā 40 gadus veciem vīnogulājiem, kas novāktas ar rokām,oktobra 1 nedēļā. Vīns ar augļu aromātu,kas raksturo vīnogu šķirni un garšu ar mīkstu pēcgaršu. Ieteicams pasniegt pie t°C 14, pie gaļas un sieriem.Pārmērīga alko..
10.60€
Bez PVN:8.76€
Šis sakanvīns ražots no Garnacha  vīnogām, 6 mēnešus nogatavinot amerikāņu ozolkoka mucās,pēc tam sapildot pudelēs.Servēt pie t°C16.Satur SULFĪTUS. Ražots: Bodegas Aragonesas, S.A., Spānijā.Pārmērīga alkohola lietošana ir kaitīga Jūsu veselībai.Izplatītājs: SIA ”Rialto”Attēlam ir ilustratīva no..
11.00€
Bez PVN:9.09€
Sarkanvīns, ražots no Garnacha75% un Tempranillo 25% vīnogām, ievāktas septembra otrajā nedēļā, fermentējot  pie 24°C,  izturot min.6 mēnešus amerikāņu ozolkoka mucās, iegūstot vīnu vidēji intensīvā rubīna krāsā,  gatavo augļu, garšvielu, koksnes, piena aromātu un mīkstu, līdzsvarotu ..
11.50€
Bez PVN:9.50€
Veids: Sauss sarkanvīns, 13.5% Vīnogu šķirnes: 75% Garnacha, 25% TempranilloApraksts: Vīns izturēts minimāli 6 mēnešus amerikāņu ozolkoka mucās un 10 mēnešus pudelēs. Piemīt sarežģīts aromāts, mīksta, harmoniska, labi sabalansēta tanīna un ozolkoka garša, ar patīkamu pēcgaršu. Ieteicams pasnieg..
11.50€
Bez PVN:9.50€
Veids: Sauss sarkanvīns, 14%Vīnogu šķirnes: 55% Tempranillo un 45% MazueloReģions: ExtremaduraPasniegšana: t°C 15, pie sieriem, gaļas ēdieniemIzturēšana: 6 mēnešus ozolkoka mucāsTīrs spilgti  sarkans vīns, ar violetu nokrāsu, kas  apzīmē viņa  jaunību. Tempranillo vīnogas atdod lakric..
11.50€
Bez PVN:9.50€
Izgatavots no Tempranillo un Petit Verdot vīnogu šķirnēm no La Mancha reģiona. Izgatavots no organiskām vīnogām.Violeti mirdzošā sarkanā krāsā. Augļu un minerālu aromāts.Vīns ir labi strukturēts un līdzsvarots, ar sabalansētu skābuma pieskārienu. Lietot pie sarkanās gaļas un gaļas sautējumiem. Ietei..
12.20€
Bez PVN:10.08€
Veids: Sauss sarkanvīns, 14%Vīnogu šķirnes: 55% Tempranillo un 45% MazueloReģions: ExtremaduraPasniegšana: t°C 15, pie sieriem, gaļas ēdieniemIzturēšana: 6 mēnešus ozolkoka mucāsSabalansēts skābums mutē ļauj mums vēl vairāk koncentrēt sajūtas. Tas mums atgādina daudz gatavu augļu un laba ozolkoka&nb..
12.50€
Bez PVN:10.33€
Izgatavots no Garnaca, Tempranillo šķirnēm. Ekoloģiski tīrs vīns, izgatavots no vīnogām kas audzētas kalna nogāzēs 600 metru augstumā un novāktas ar rokām.Vīns izturēts 6 mēneši jaunās franču ozolkoka mucās. Dziļi sarkana krāsa, blīva un gaiša izskata.Sarkano augļu (ķiršu un zemeņu) aromāti ar miner..
12.90€
Bez PVN:10.66€
Veids: Sauss sarkanvīns, 13.5%Vīnogu šķirnes: Tempranillo, Mazuelo, GarnachaReģions: RiojaPasniegšana: t°C 16, pie sieriem, gaļas ēdieniemIzturēšana: 12 mēnešus ozolkoka mucās un vismaz 6 mēnešus pudelēsVīns ar unikālu garšu, kuru iesakam nobaudīt.  Pārmērīga alkohola lietošana ir kaitīga ..
13.50€
Bez PVN:11.16€
Veids: Sauss sarkanvīns, 13.5%Vīnogu šķirnes: Tempranillo, Cabernet Sauvignon, MazueloReģions: RiojaPasniegšana: t°C 6-8, pie sieriem, gaļas ēdieniem.Izturēšana: 12 mēnešus franču un amerikāņu ozolkoka mucās, un vismaz 6 mēnešus pudelēs.Piemīt intensīva, spoža rubīnsarkana nokrāsa ar ozolkoka niansē..
13.60€
Bez PVN:11.24€
Izgatavots no Tempranillo  vīnogu  šķirnes. Vīnogas novāktas ar  rokām no 50-70 gadus veciem īpaši selekcionētiem vīna dārziem La  Manca reģionā.Vīns izturēts 14 mēnešus  franču  un amerikāņu ozolkoka  mucās.Vīnam piemīt melno ogu aromāts, ar pikantām vaniļasun bal..
13.90€
Bez PVN:11.49€
Veids: Sauss sarkanvīns, 12.5%Vīnogu šķirnes: Tempranillo, Cabernet SauvignonReģions: PenedesPasniegšana: t°C 18, pie sarkanās gaļas vai medījumaIzturēšana: 10 mēnešus ozolkoka mucās un vismaz 6 mēnešus pudelēsPiemīt meža ogu un ozolkoka mucas buķete, mīksta garša. Vīns ir sasniedzis savas pilnības ..
13.90€
Bez PVN:11.49€
Sarkanvīns (sausais) ražots no 85% Tempranillo,10%Garnacha Tinta un 5% Mazuelo vīnogām,nogatavinot 12 mēnešus Amerikas un Franču ozolkoka mucās un izturot 6mēnešus pudelēs,tā iegūstot unikālu garšu.Tas sniedz   mājienus no laba ozolkoka, kur ozols un augļi sajaucas kopā un papildina viens ..
14.00€
Bez PVN:11.57€
Veids: Sauss sarkanvīns, 13.5% Vīnogu šķirnes: 100% Tempranillo Apraksts: Vīns 2010.gadā ir ieguvis bronzas medaļu prestižā konkursā Decanter World Wine Awards Lielbritānijā. Ievākts no 30 gadu veciem vīnogulājiem. Izturēts 4 mēnešus jaunās amerikāņu ozolkoka mucās. Piemīt intensīvs ziedu ..
14.20€
Bez PVN:11.74€
Veids: Sauss sarkanvīns, 13.5%Vīnogu šķirnes: Tempranillo, Mazuelo, GracianoReģions: RiojaPasniegšana: t°C 18, pie gaļas ēdieniem un pastāmIzturēšana: 12 mēnešus ozolkoka mucās un vismaz 12 mēnešus pudelēsVīnam piemīt gan augļu, gan ozolkoka aromāts ar tanīna un vaniļas niansēm. Patīkama un noturīga..
14.30€
Bez PVN:11.82€
Veids: Sauss sarkanvīns, 14%Vīnogu šķirnes: 100% Tempranillo Reģions: Ribera del GuadianaPasniegšana: t°C 15, pie sieriem, gaļas ēdieniemIzturēšana: 12 mēnešus ozolkoka mucāsŠim vīnam piemīt glancēti tīras īpašības ar vidēju sarkano tonalitāti. Izsmalcināts kanēļa, grauzdētu riekstu, vaniļas, m..
14.50€
Bez PVN:11.98€
Izgatavots no Tempranillo vīnogām. Vīns izturēts 8 mēnešus franču un amerikāņu ozolkoka mucās. Pēc tās izstrādes metodes pudelē var būt nedaudz nogulsnes. Mēs iesākām dekantēšanu. Satur sulfītus.Pārmērīga alkohola lietošana ir kaitīga Jūsu veselībai.  Ražots: Alberto y Benito, S.A.,Spānijā.Izpl..
15.50€
Bez PVN:12.81€
Izgatavots no Tempranillo vīnogām. Vīnogas vāktas ar rokām, no vairāk nekā 30 gadus veciem vīnogulājiem. Vīns vidējas intensitātes, ar zemeņu, kazeņu un sarkano augļu aromātu, un līdzsvarotu skābumu. Ļoti labs vīns katrai dienai, sevis iepriecināšanai pie labas maltītes. Satur sulfītus.Pārmērīga alk..
16.00€
Bez PVN:13.22€
Izgatavots no Garnacha vīnogu šķirnes. Vīnogas novāktas ar rokām no vecākajiem vīna dārziem. Vīns izturēts 5 mēnešus jaunās franču ozolkoka mucās. Vīnam piemīt ļoti intensīvs nogatavojošo augļu aromāts (zemeņu, aveņu un jāņogu), ar svaigām un maigām notīm. Spēcīga un bagāta garša ar ilgu un intensīv..
17.00€
Bez PVN:14.05€
Veids: Sauss sarkanvīns, 12.5%Vīnogu šķirnes: 100% TempranilloReģions: PenedesPasniegšana: t°C 18, pie gaļas vai medījumaIzturēšana: 12 mēnešus ozolkoka mucās un vismaz 2 gadus pudelēsPiemīt intensīvs ozolkoka aromāts ar augļu niansēm. Spēcīga, noturīga garša ar lakricas un tanīnu pazīmēm. Pārm..
17.20€
Bez PVN:14.21€
Sarkanvīns izgatavots no 100% Tempranillo  vīnogām. Vīnogas vāktas ar rokām,no vairāk  nekā 30 gadus veciem  vīnogulājiem. Vīns  izturēts 14 mēnešus ozolkoka mucās un 6 mēnešus pudelēs. Elegants vīns ar zemeņu, kazeņu  un sarkano  augļu aromātu  un riekstu pēcgaršu..
17.50€
Bez PVN:14.46€
Veids: Sauss sarkanvīns, 14%Vīnogu šķirnes: 85% Tempranillo, 10% Mazuelo, 5% GracianoReģions: RiojaPasniegšana: t°C 16-18, pie medījumiem, zivīm un gaļas ēdieniemIzturēšana: 14 mēnešus ozolkoka mucās un vismaz 24 mēnešus pudelēsĻoti aromātisks ar elegantu, sabalansētu skābuma un vieglu tanīna piegar..
18.90€
Bez PVN:15.62€
Veids: Sauss sarkanvīns, 15%Vīnogu šķirnes: 90% Tempranillo, 10% Garnacha Reģions: RiojaPasniegšana: t°C 16-18, pie medījumiem, gaļas, sieriem un sālītām zivīmIzturēšana: 24 mēnešus amerikāņu un franču ozolkoka mucās un vismaz 12 mēnešus pudelēsVīns ar sarežģītu, bagātu, elegantu aromātu un sva..
19.00€
Bez PVN:15.70€
Izgatavots no Tempranillo vīnogām. Vīns izturēts 5 mēnešus ozolkoka mucās un 3 mēnešus pudelēs. Augļu aromāts, svaigas sarkanas ogas, un lakricas aromāts, ar vaniļas notīm, kas papildina viens otru. Satur sulfītus. Pārmērīga alkohola lietošana ir kaitīga Jūsu veselībai. Ražots: Bodegas Pinord, ..
19.00€
Bez PVN:15.70€
Izgatavots no Tempranillo vīnogām. Vīns izturēts 14 mēnešus franču un amerikāņu ozolkoka mucās. Pēc tā izstrādes metodes pudelē var būt nedaudz nogulsnes. Mēs iesākām dekantēšanu. Satur SULFĪTUS.Pārmērīga alkohola lietošana ir kaitīga Jūsu veselībai.  Ražots: Alberto y Benito, S.A., Spānijā.Izp..
19.90€
Bez PVN:16.45€
Veids: Sauss sarkanvīns, 14.5%Vīnogu šķirnes: 100% GarnachaApraksts: Vīnogas no ļoti seniem vīna dārziem, kuri atrodas uz sau-sām augsnēm, Cordillera Iberica nogāzēm, Moncayo pakājē. Vīns izturēts 4 mēnešus franču ozolkoka mucās. Augļu, pikants aromāts. Eleganta garša ar bagātam niansēm, un līdzsvar..
19.90€
Bez PVN:16.45€
Veids: Sauss sarkanvīns, 14%Vīnogu šķirnes: 100% Cabernet SauvignonReģions: PenedesPasniegšana: t°C 18, pie gaļas un siera ēdieniemIzturēšana: 20 mēnešus ozolkoka mucās un vismaz 24 mēnešus pudelēsIntensīvs aromāts ar rozīņu un augļu ievārījuma notīm, saskalinot parādās pikanta buķete, krustnagliņas..
20.25€
Bez PVN:16.74€
Izgatavots no Garnacha vīnogām. Vīnogas no ļoti seniem vīna dārziem, kuri atrodas uz sausām augsnēm,  Cordillera Iberica nogāzēs,Moncayo pakājē. Vīnogas  vāktas ar rokām oktobra pirmajā nedēļā. Vīns izstrādāts pēc   tradicionālas metodes. Aukstā mērcēšanā 24 stundu laikā.Izturēts..
20.50€
Bez PVN:16.94€
Veids: Sauss sarkanvīns, 14%Vīnogu šķirnes: 100% Tempranillo Reģions: Ribera del DueraPasniegšana: t°C 18, pie sieriem, gaļas ēdieniemIzturēšana: 14 mēnešus ozolkoka mucās un vismaz 6 mēnešus pudelēsIzturēts un elegants vīns ar zemeņu, kazeņu, sarkano augļu aromātu un riekstu pēcgaršu. Ļoti lab..
23.50€
Bez PVN:19.42€
Izgatavots no Tempranillo vīnogām. Vīns izturēts 18 mēnešus franču un amerikāņu ozolkoka mucās. Pēc tās izstrādes metodes pudelē var būt nedaudz nogulsnes.Mēs iesākām dekantēšanu. Satur SULFĪTUS.Pārmērīga alkohola lietošana ir kaitīga Jūsu veselībai.  Ražots: Alberto y Benito, S.A., Spānijā.Izp..
24.90€
Bez PVN:20.58€
Vīns  no  Cabernet Sauvignon, Carinena un Garnacha vīnogām. Pēc lēna rūgšanas  procesa nerūsējoša tērauda tvertnē vīns 1 gadu izturēts franču ozolkoka mucās, un tad novecošanas process turpinats pudelēs. Skaidra, mīrdzoša, tumši sarkana krāsa ar violetiem toņiem. Intensīvs nogatavojuš..
25.00€
Bez PVN:20.66€
Veids: Sauss sarkanvīns, 14%Vīnogu šķirnes: 80% Tempranillo, 10% Mazuelo, 10% GracianoReģions: RiojaPasniegšana: t°C 18, pie klasiskas gaļas un sautējumiemIzturēšana: 3 gadus franču ozolkoka mucās un vismaz 48 mēnešus pudelēsRažots no rūpīgi izraudzītām vīnogām. Vīns ar bagātīgu aromātu, intensīvu, ..
25.60€
Bez PVN:21.16€
Veids: sauss sarkanvīns.Sarkanvīns, ražots no Tempranillo vīnogām,iegūstot violētīgas, intensīvas nokrāsas vīnu ar ziedu aromātu un  gatavu augļu un  balzāma garšu. Ieteicamā pasniegšanas t°C 16-18° Pārmērīga alkohola lietošana ir kaitīga Jūsu veselībai.Ražots: Bodegas Alcardet, Spāni..
28.00€
Bez PVN:23.14€
Veids: Sauss sarkanvīns, 14%Vīnogu šķirnes: 90% Tempranillo, 10% GarnachaReģions: RiojaPasniegšana: t°C 16-18, pie medījumiem, gaļas, sieriem Izturēšana: 24 mēnešus franču ozolkoka mucās un vismaz 36 mēnešus pudelēsIdeāls baudīšanai, ar stabilu un līdzsvarotu garšu. Pārmērīga alkohola liet..
30.00€
Bez PVN:24.79€
Veids: Sauss sarkanvīns, 14.5%Vīnogu šķirnes: 100% GarnachaReģions: Campo de BorjaPasniegšana: t°C 16-18, pie sieriem un gaļas ēdieniemVīns labas intensitātes ar nogatavojušos, sarkano augļu aromātu, pikantām minerāla piezīmēm. Perfekti sabalansēts ar augļu pēcgaršu.Pārmērīga alkohola lietošana ir k..
32.60€
Bez PVN:26.94€
Veids: Sauss sarkanvīns, 14%Vīnogu šķirnes: 100% TempranilloReģions: RiojaPasniegšana: t°C 16-18, pie izturētiem sieriem, liellopu gaļas Izturēšana: 8 mēnešus jaunās franču un amerikāņu ozolkoka mucāsOgu aromātu intensitāti pamazām sāk nomainīt delikātas krēmīgas nianses, aromātā nedaudz jaušam..
33.00€
Bez PVN:27.27€
Izgatavots no Cabernet Sauvignon, Merlot vīnogām. Vīns izturēts vairāk nekā 2 gadus ozolkoka mucās un 2 gadus pudelēs. Harmonisks, labi sabalansēts vīns. Nogatavojušos augļu garša ar tanīna pieskaņām. Satur sulfītus.Pārmērīga alkohola lietošana ir kaitīga Jūsu veselībai.  Ražots: Bodegas Pinord..
34.00€
Bez PVN:28.10€
Veids: Sauss sarkanvīns, 14.5%Vīnogu šķirnes: 70% Tempranillo, 27% Garnacha un 3% GracianoReģions: RiojaPasniegšana: t°C 17, pie medījumiem, sarkanās gaļas, sieriem un desāmIzturēšana: 14 mēnešus jaunās franču un amerikāņu ozolkoka mucāsĻoti intensīvs nogatavojušos augļu aromāts (zemeņu, kazeņu un p..
36.50€
Bez PVN:30.17€
Veids: Sauss sarkanvīns, 14.5%Vīnogu šķirnes: 50% Garnacha, 30% Cabernet Sauvignon, 20% SyrahReģions: PrioratPasniegšana: t°C 18, pie medījumiem, gaļas, sieriemIzturēšana: 14 mēnešus ozolkoka mucās un vismaz 12 mēnešus pudelēsAugļu aromāts, kas piedot vīnam smalkumu un sarežģītību. Labi sabalansēta ..
39.00€
Bez PVN:32.23€
Parādīt 1 līdz 42 no 42 (lapuses: 1)