Navigācija
Your Cart

Dzirkstošie vīni

Dzirkstošie vīni

Augstas kvalitātes un neaizmirstami dzirkstošie vīni katrai gaumei, kas jebkurus Jūsu svētkus padarīs īpašus.

Spānijas dzirkstošo vīnu, tostarp pasaulslaveno "Cava" vīnu, var droši saukt par valsts lepnumu. Dzēriens guvis plašu atzinību. Spāņu dzirkstošajā vīnā cena un kvalitāte ir ideālā proporcijā: svaigs un viegls vīns ar harmonisku garšu konkurē ar franču šampanieti.

Par dzirkstošā parādīšanās gadu Spānijā tiek uzskatīts 1872. gads, kad Katalonijas vīndaris Dons Hosē Raventoss pēc ilgstošas franču šampanieša ražošanas tehnoloģijas izpētes saņēma savu pirmo dzirkstošo vīnu. Nosaukums "Cava" uzsver dzēriena individualitāti: tas apzīmē atsevišķu vīnu kategoriju, ko atļauts ražot pēc fiksētas tehnoloģijas 159 Spānijas pašvaldībās.

Macabeo, Charello, Parellada ir trīs galvenās "Cava" vīnogu šķirnes. Tās piešķir vīnam elegantu ziedu aromātu un augļu svaigumu.

"Cava" ir izgatavots no klasiskā šampanieša ar sekundāro fermentāciju un izturēšanu uz nogulsnēm pudelē. Tas ir sarežģīts un laikietilpīgs process, kas līdzinās franču šampanieša ražošanai.

Spānijas dzirkstošo vīnu klasifikācija pēc cukura satura:
Brut Nature – bez cukura;
Extra Brut – ar tā minimālo saturu līdz 6 g/l; 
Brut – 6-15 g/l (populārākā kategorija);
Extra Seco – 12-17 g/l;
Seco (sauss) – 15 -32 g/l;
Semi-seco (pussauss) – 32-50 g/l;
Dulce (salds) – vairāk nekā 50 g/l.

Spānijas dzirkstošo vīnu klasifikācija pēc izturēšanas laika:
Cava - izturēšanas laiks ir 9 mēneši vai vairāk (ar baltu marķējumu); 
Cava Reserva – izturēšanas laiks vismaz 15 mēneši (ar zaļu marķējumu);
Cava Grand Reserva – izturēšanas laiks vairāk nekā 30 mēnešus.

"Cava" ir lielisks aperitīvs. To pasniedz caurspīdīgās stikla glāzēs "fougère" vai "tulpe", piepildot tās līdz 2/3. Dzēriena pasniegšanas temperatūra ir 5-8 ° C, un, jo jaunāks ir vīns, jo vairāk tas tiek atdzesēts.

Veids: Dzirkstošais pussausais baltvīns, 10.5%Vīnogu šķirnes: Xarello, Macabeo, ParelladaApraksts: Vīns ar zaļgani dzeltenu krāsu. Piemīt maigs, izsmalcināts ābolu un tropisku augļu aromāts, un svaiga, harmoniska, līdzsvarota garša ar ilgstošu pēcgaršu. Ietei-cams pasniegt pie putnu, zivīm un jūras ..
12.50€
Bez PVN:10.33€
Veids: Dzirkstošais rozā pussaldais vīns,10.5% Vīnogu šķirnes: Tempranillo, Garnacha Apraksts: Vīnam piemīt sarkano ogu garša. Svaigs augļu aromāts ar daudziem burbulīšiem, kas piešķir ilgstošu līdzsvarotu un harmonisku garšu Ieteicams pasniegt pie salātiem un desertam.Pārmērīga alkohola l..
12.50€
Bez PVN:10.33€
Veids: Dzirkstošais sauss baltvīns, 11.5%Vīnogu šķirnes: 40% Macabeo, 35% Xarello, 25% ParelladaReģions: CatalunaPasniegšana: t°C 5-7, pie kazu sieriem, zaļumiem un uzkodāmDzirkstošais sausais baltvīns no ekoloģiskiem vīnogulājiem. Piemīt sarežģīts mandeļu, riekstu un eksotisku augļu aromāts, ar sab..
13.90€
Bez PVN:11.49€
Veids: Dzirkstošais sauss rozā vīns, 11.5%Vīnogu šķirnes: GarnachaReģions: CavaPasniegšana: t°C 5-7, pie sieriem un uzkodāmTeicama harmoniska un maiga garša ar nobriedušo aveņu un upeņu augļu toņiem, kas pāriet uz ilgstošu pēcgaršu. Pārmērīga alkohola lietošana ir kaitīga Jūsu veselībai.Ražotāj..
13.90€
Bez PVN:11.49€
Veids: Dzirkstošais sauss baltvīns, 12.0%Vīnogu šķirnes: 100% ChardonayReģions: La ManchaPasniegšana: t°C 5-7, pie augļiem Izturēšana: 36 mēnešusĻoti labi intigrēti burbuļi ar noturīgu  pērlīšu veidošanās vainagu. Grauzdētas maizes, medus aromāti kopā ar citrusaugļu piezīmēm. Mutē tas ir&n..
15.30€
Bez PVN:12.64€
Veids: Dzirkstošais sausais baltvīnsDzirkstošais vīns, ražots no Macabeo, Xarel·lo un Parellada vīnogām ar diezgan intensīvu aromātu, svaigu garšu un ilgstošu pēcgaršu. Satur sulfītus. Pārmērīga alkohola lietošana ir kaitīga Jūsu veselībai.Ražots: Bodegas Pinord, S.L., Spānijā.Izplatītājs: SIA ”Rial..
14.10€
Bez PVN:14.10€
Harmonisku šķirņu Macabeo, Xarello, Parellada vīnogu izlase. Spilgti dzeltenā krāsa, ievērojams burbuļu daudzums un augļu aromāts pieškir vīnam individuālu raksturu un neatlaidību. Satur sulfītus.Pārmērīga alkohola lietošana ir kaitīga Jūsu veselībai.  Ražots: Bodegas Pinord, S.A., Spānijā.Izpl..
18.90€
Bez PVN:15.62€
Parādīt 1 līdz 7 no 7 (lapuses: 1)