Navigācija
Your Cart

Olīveļļas

Olīveļļas

Pirmā, aukstā spieduma olīveļļa ir "šķidrais zelts". Zinātāji to ielej apakštase, iemērc maizes gabaliņus un izbauda garšu.

Katrā virtuvē jābūt diviem, vēlams, trīs veidiem olīveļļas. Salātiem labāk pataupīt Extra Virgen eļļu. Cepšanai, sautēšanai - iesakām izmantot rafinētu eļļu. 


Sastāvdaļas: neapstrādāta augstākā labuma Extra Virgen olīveļļa iegūta no Arbequina olīvām ar auksto presēšanu”. Produkta uzturvērtība 100g: enerģētiskā vērtība 828kcal/3404kJ;tauku saturs 92g, tostarp piesātinātās taukskābes 13g, polinepiesātinātās taukskābes 7g,  mononepiesātinātās taukskābes..
4.70€
Bez PVN:3.88€
Lai radītu līdzsvarotu garšu un aromātu, šīs eļļas ražošanā tika sajauktas divas olīvu šķirnes. Rezultāts ir neticami plūstoša eļļa ar bagātīgu garšu. Izmanto salātu, desertu, tapas un mērču pagatavošanai.Tumša stikla pudele aizsargā olīveļļu no ārējo faktoru kaitīgās ietekmes.Sastāvdaļas: augstākās..
4.70€
Bez PVN:3.88€
Olīveļļa un baziliks ir viena no labākajām kombinācijām, lai ēdienam piešķirtu Vidusjūras pieskārienu. Eļļa ir piemērota dārzeņu salātiem, sautējumiem, zupām, mērcēm un pastām. Lieliski sader arī ar mocarellu, ceptiem kartupeļiem un grilētām zivīm.Sastāvdaļas: augstākā labuma olīveļļa Extra Virgin (..
6.90€
Bez PVN:5.70€
Izmantojot šo eļļu, jūs varat pievienot patīkamu ugunīgu noti katram ēdienam.Čili eļļu pievieno salātiem, gaļas, zivju, makaronu un rīsu ēdieniem. Tas piešķir īpašu garšu picai, makaroniem un risotto.Sastāvs: Augstākā labuma olīveļļa( 99.1%), čilli pipari (0.9%).Glabāt sausā un vēsā vietā un sargāt ..
6.90€
Bez PVN:5.70€
Salīdzinot ar balto trifeļu eļļu, tai ir maigāka garša. Ideāli papildina jebkuru sēņu ēdienu, uzlabojot to garšu. Ierastie vistas ēdieni un dārzeņu krēmzupas kopā ar melno trifeļu olīveļļu kļūst izsmalcināti un eleganti.Sastāvs: augstākā labuma olīveļļa (98%), melno trifeļu ekstrakts(2%).Glabāt saus..
7.60€
Bez PVN:6.28€
100% Vidusjūras ORGANIC Extra Virgin olīveļļa ir vairāku sertificētu bioloģiski audzētu olīvu šķirņu maisījums.Olīvu novākšanai netiek izmantots mehānisks process, tās savāc manuāli un transportē uz dzirnavām. Pēc aukstās ekstrakcijas procesa eļļu uzglabā modificētas atmosfēras tvertnēs.Šo neapstrād..
7.90€
Bez PVN:6.53€
Pietiek ar nelielu daudzumu olīveļļas, un jūsu parastajam ēdienam būs jauna garša. Baltā trifeļu eļļa ir neticami bagāta un pašpietiekama. Tāpat kā pašām trifelēm, arī balto trifeļu eļļa ir daudz vērtīgāka.Eļļu izmanto salātos ar zaļumiem, ideāli sadert ar jebkuriem gaļas ēdieniem.Sastāvs: augstākā ..
8.90€
Bez PVN:7.36€
100% Vidusjūras ORGANIC Extra Virgin olīveļļa ir vairāku sertificētu bioloģiski audzētu olīvu šķirņu maisījums.Olīvu novākšanai netiek izmantots mehānisks process, tās savāc manuāli un transportē uz dzirnavām. Pēc aukstās ekstrakcijas procesa eļļu uzglabā modificētas atmosfēras tvertnēs.Šo neapstrād..
8.90€
Bez PVN:7.36€
Sastāvdaļas: Superior kategorijas neapstrādāta augstākā labuma Extra Virgen olīveļļa iegūta ar„auksto presēšanu”.Produkta uzturvērtība 100g: enerģētiskā vērtība 3404kJ/828Kcal;tauku saturs 92g, tostarp piesātinātās taukskābes 13g, polinepiesātinātās taukskābes 7g, mononepiesātinātās taukskābes 72g,o..
9.90€
Bez PVN:8.18€
Sastāvdaļas: neapstrādāta augstākā labuma Extra Virgen olīveļļa iegūta no Arbequina olīvām ar auksto presēšanu”.Produkta uzturvērtība 100g: enerģētiskā vērtība 828kcal/3404kJ;tauku saturs 92g, tostarp piesātinātās taukskābes 13g, polinepiesātinātās taukskābes 7g,  mononepiesātinātās taukskābes ..
9.90€
Bez PVN:8.18€
Sastāvdaļas: Superior kategorijas neapstrādāta augstākā labuma Extra Virgen olīveļļa iegūta ar„auksto presēšanu”.Produkta uzturvērtība 100g: enerģētiskā vērtība 3766kJ/900Kcal;tauku saturs 92g, tostarp piesātinātās taukskābes 15g, polinepiesātinātās taukskābes 7g, mononepiesātinātās taukskābes 70g,o..
11.90€
Bez PVN:9.83€
Steidzam dalīties ar jaunumu - mūsu veikalos ir ieradusies augstākās kvalitātes Virgen Extra zaļā olīveļļa, kura ir neapstrādāta, nefiltrēta, viņu ievāc tikai vienreiz gadā, mazās partijās.Šo olīveļļu iegūst no nenobriedušām zaļām olīvām, kas tiek novāktas pašā sezonas sākumā (oktobrī). Eļļas zaļajā..
14.90€
Bez PVN:12.31€
Parādīt 1 līdz 12 no 12 (lapuses: 1)