Navigācija
Your Cart

Jauktie sieri

Jauktie sieri

Īsta spāņu siera garša Jūs var pārsteigt!

Jauktie sieri tiek gatavoti no divu vai trīs veida pienu  maisījumiem: aitas, govju un kazas. Tādiem sieriem piemīt patīkama garša un aromāts, ideāls variants brokastīm. 

Ieteicamā siera saderība ar citiem pārtikas produktiem
SIERS un VĪNS - klasiskais duets:
 jo vairāk piesātināta siera garša, jo izteiktākai jābūt vīna garšai. Svaigie, mīkstie sieri labāk sader ar maigiem vīnu veidiem;  
 vīni, kas satur alkoholu vairāk kā 14,5 % , labi sader kopā ar spilgti izteiktu nobriedušo siera garšu. Vīni ar alkohola stiprumu mazāk kā 12 % labāk akcentē svaigo un maigo sieru garšu.
 ieteicams, lai siers un vīns būtu no viena reģiona, tad tie lieliski papildinās viens otru.
SIERS un DŽEMS - mums neierasts savienojums. Paņemiet siera šķēlīti un 1-2 džema karotītes - izbaudīsiet pavisam jaunu garšu. Jūs sajutīsiet garšas sprādzienu - saldā džema un pikantā siera pēcgaršu. 
 svaigie sieri labi sader ar mūsu ziedlapu sērijas džemiem: no magoņu, apelsīnu, jasmīnu, rozes vai vijolīšu ziediem;  
 kazas sierus labāk baudīt ar augļu džemiem: vīnogu, ananāsu, granātābolu vai vīģu;
 pie izturētiem sieriem labāk baudīt  pikantos džemus: sarkanvīna, sarkano piparu, tomātu, alus vai sīpolu. 
SIERS un ETIĶI - sieriem piesātināto pienu garšu nepieciešams skābums, lai akcentētu siera garšu. Pietiek to sasmērēt vai iegremdēt izturētā balzametiķī.  

Govs, kazas un aitas piena maisījums piešķir šim sieram maigu garšu. Populārs spāņu siers, kas bieži tiek kombinēts ar svaigiem augļiem, cidoniju pastu (Membrillo) vai jaunu sarkanvīnu. Lielisks siers, izturēts 3 mēnešus.Sastāvdaļas: kazas, govs un aitas PIENS, sāls, himozīns, lizocīms (OLAS) un sie..
4.90€
Bez PVN:4.05€
Parādīt 1 līdz 1 no 1 (lapuses: 1)