Navigācija
Your Cart

Kafija

Kafija

100% organiska kafija ar svaigu garšu un smalku ziedu pieskārienu. Sastāv no trim bioloģiski audzētām Arabica kafijas šķirnēm.


Baudiet tīras garšas kafiju ar saldām notīm un intensīvu skābumu.Sastāvdaļas: Dabīga malta 100% Arabica kafija, bez cukura pievienošanas.Iepakots vakumā. Uzglabāt sausā un vēsā vietā.Ieteicams līdz: skatīt uz iepakojuma.Ražots: Jurado Hermanos S.L.,Spānijā.Izplatītājs: SIA ”Rialto”Attēlam ir ilustra..
4.60€
Bez PVN:3.80€
Šīs Ugandas Arabikas ziedu notis un intensīvā garša padara to par aromātisku baudījumu.Sastāvdaļas: Dabīga malta 100% Arabica kafija, bez cukura pievienošanas.Iepakots vakumā. Uzglabāt sausā un vēsā vietā. Ieteicams līdz: skatīt uz iepak.Ražots: Jurado Hermanos S.L.,Spānijā. Izplatītājs: SIA ”R..
4.90€
Bez PVN:4.05€
Kolumbijas kafija ir ar vieglu skābumu, līdzsvarotu pamatgaršu un zīdainumu.Dabīga malta 100% Arabica kafija, bez cukura pievienošanas.Iepakots vakumā. Uzglabāt sausā un vēsā vietā.Ieteicams līdz:skatīt uz iepakojuma.Ražots: Jurado Hermanos S.L.,Spānijā.Izplatītājs: SIA ”Rialto”Attēlam ir ilustratīv..
5.50€
Bez PVN:4.55€
Parādīt 1 līdz 3 no 3 (lapuses: 1)