Navigācija
Your Cart

Rozā vīni

Rozā vīni

Šajā kategorijā mēs esam izvēlējušies labākos rozā vīnus no Spānijas - ar spilgtu, unikālu un smalku garšu.

Veids: pussauss rozā vīns, 12.5%Vīnogu šķirnes: 100% GarnachaReģions: AragonPasniegšana: t°C 8-10, pie aukstām uzkodām vai kā aperatīvsJaunais vīns. Skaidrs augļu aromāts ar sarkano ogu pieskaņām. Svaiga, dzīva garša ar ilgu pēcgaršu. Pārmērīga alkohola lietošana ir kaitīga Jūsu veselībai. ..
10.40€
Bez PVN:8.60€
Veids: Sauss rozā vīns, 13.5%Vīnogu šķirnes: Garnacha, Cabernet SauvignonReģions: Campo de BorjaPasniegšana: t°C 10-12, pie augļiem Harmoniskais vīns, apvieno sevī divas vīnogu šķirnes, eleganci Garnacha un svaigumu Cabernet Sauvignon vīnogas. Pārmērīga alkohola lietošana ir kaitīga Jūsu v..
10.50€
Bez PVN:8.68€
Veids: sauss rozā vīns, 13%Vīnogu šķirnes: 50% Tempranillo, 50% Garnacha Reģions: RiojaPasniegšana: t°C 8, pie zivīm, jūras veltēm un augļiemVīns demonstrē lielisku spēku un svaigumu, neslēpjot savu raksturu arī pēcgaršā. Pārpilns ar augļu niansēm, veiksmīgi apvieno apburošas minerālu un citrus..
10.90€
Bez PVN:9.01€
Veids: Pussaldais rozā vīnsRozā vīns ražots no Garnacha un Merlot vīnogām,novāktām pēc 2. septembra. Pēc 6 stundu macerācijas fermentācija notiek nerūsējoša tērauda tvertnēs pie temperatūras 18÷20°C.Svaigs, jauns vīns, sākts pildīt janvārī un tā pakāpeniski  katru  nedēļu-pudelēs.Pārm..
11.00€
Bez PVN:9.09€
Veids: sauss rozā vīns.Izgatavots no Garnacha vīnogām. Vai esat ievērojuši tā gaiši rozā krāsu? Tagad pietuviniet degunu... vaisajūtat?... tie ir rožu ziedlapiņu aromāti un arī tropisko augļu aromāti... kas iegūti no dažādu šķirņu Garnachavīnogām, piedāvājot jums dažas unikālas organoleptiskās īpašī..
11.50€
Bez PVN:9.50€
Veids: Pussalds rozā vīns, 12.5%Vīnogu šķirnes: GarnachaReģions: RiojaPasniegšana: t°C 8-10, pie aukstām uzkodām Vīns ir orientēts uz augļu aromātu, ar mīkstu zīdainu garšu, svaigs un rozīgs. Ideāls, lai baudītu ar ēdienu, vai palutinat sevi labā kompānijā. Pārmērīga alkohola lietošana ir ..
13.10€
Bez PVN:10.83€
Parādīt 1 līdz 6 no 6 (lapuses: 1)